VİDEO PRODÜKSİYONU - M O D E L I T E

Modelite
0 551 728 76 20
İçeriğe git

Video Prodüksiyonları

TANITIM FİLMİ
Bir firmanın, tüm çalışma alanlarını, izleyenlere en hızlıca ve etkili şekilde aktarabilmesini sağlar. Firmanın kuruluşundan itibaren, hangi aşamalardan geçerek bu günkü konumuna ulaştığını anlatmak en etkili ve bilinen sunumlardan biridir. Aynı zamanda firmanın ürün ve hizmetlerinin de anlatılmasına, tanıtım filmini içinde yer verilir.
Şirket Tanıtım Filmi, Kurumsal Tanıtım Filmi, Fabrika Tanıtım Filmi, Okul Tanıtım Filmi, İnşaat Tanıtım Filmi, Otel Tanıtım Filmi, Hastane Tanıtım Filmi, İmaj Tanıtım Filmi vb.REKLAM FİLMİ
Şirketlerin ürünlerini, hizmetlerini ve yeni kampanyalarını hedef kitleye eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde duyurmak amacıyla hazırlanan akıllarda kalıcı bir etki yapması planlanan prodüksiyon çalışmalarıdır.
Ürünlerinizi, firmanızı, hizmetlerinizi tanıtmanın en etkileyici yolu reklam filmleridir. Reklam filmleri TV ve Dijital medya için yapılan en kısa filmlerdir. Reklamınızın yayınlanacağı TV kanalı, Youtube, web siteleri, sosyal medya platformları görüntü formatlarına göre ayrı ayrı hazırlıyoruz..
Senaryo yazımından, Cast-oyuncu seçimine, dijital kurgudan, grafik ve animasyonlara, müzik ve görüntü montajı dahil tüm çözümlerle karşınızdayız

HAVA ÇEKİMLERİ
İnsansız hava araçlarıyla şehir merkezi, arazi, park, yaşam alanları, iş yeri vb. mekanların fotoğraf ve video çekimi yapılması hizmetidir.
Reklam ve Tanıtım filmlerinde, Sinema, İnşaat, Düğün, Konser, Sosyal aktiviteler, Müzik Kliplerinde 4K çekim kalitesinde görüntü alıyoruz.

ETKİNLİK ÇEKİMLERİ
Günümüzde firmaların kendilerini daha iyi ifade edebilmesinin farklı yollarından birisi de etkinlik çalışmalarıdır. Parti, konser, fuar, seminer, sempozyum, konferans, söyleşi, lansman, vb Organizasyonların  dikkat çekmesi ve hedef kitleye en iyi şekilde sunulması profesyonel video çekimleri ve bu çekimlerin kurgalanması ile gerçekleşmektedir. Kurgulanan bu çekimler sosyal medya ve çeşitli yayın kuruluşları sayesinde hedef kitleye ulaştırılarak firmaların organizasyonlarının bilinirliğini ve prestijlerini arttırır.

GREENBOX ÇEKİMLERİ
GREENBOX- GREEN SCREEN

Yeşil Perde veya sektördeki isimleriye GreenBox / Green Screen, en basit anlamda tek renk arkaplan kullanarak iki farklı görüntüyü birbirinin üstüne oturtmaya yarayan bir tür sinema teknolojisidir.
NEDEN GREENBOX KULLANILIR
Bu yöntem günümüzde birçok reklamda, müzik klibinde, haber bültenlerinde, hava durumlarında ve neredeyse her filmde kullanılmaktadır. Yeşil perde çekimleri için bizimle çalışabilirsiniz.
 • Youtube’da içerik üretmek isteyenler yani youtuberlar,
 • Program yapmak isteyenler,
 • Eğitim videosu çekmek isteyenler
 • Youtube tv kanallarındaki çekimlerde kullanmak isteyenler
 • Ürün tanıtımlarında

NELER YAPIYORUZ

Greenbox Keyleme Hizmeti ve Post Prodüksiyonu ( Yeşil Ekran Silme ve Background Yerleştirme) Background keyleme, dijital efekt, after effect ile düzenleme, color işlemlerini yapıyoruz.

KİRALIK GREENBOX STÜDYOSU
Greenbox Stüdyomuzu ; Youtuber videoları ,eğitim videoları ve profesyonel ürün/hizmet tanıtım fotoğraf ve video çekimleri için kiralamak amacıyla da tercih edebilirsiniz.
Video ve Fotoğraf prodüksiyonlarınız için özel hazırlanmış stüdyomuzu rezervasyon yaparak saatlik veya günlük olarak kiralayabilirsiniz. Yönetmen, kuaför, makyöz, çay-kahve servis elemanı desteği de alabilirsiniz.


Greenbox stüdyo, kiralık greenbox stüdyo, çekim stüdyosu kiralama, greenbox stüdyo kiralama, video çekim stüdyosu, mersin greenbox, mersinde greenbox, greenbox mersin, mersin greenbox stüdyosu, mersinde greenbox kiralama, mersinde kiralık greenbox stüdyosu, mersin de kiralık greenbox stüdyoları

VİDEO KLİP
Video klip çekimleri profesyonel veya yarı profesyonel (amatör) müzisyenler ve ses sanatçıları için hazırlanır.
Video klipler sayesinde sanatçılar takipçi kitlesini arttırmakta ve daha fazla tanınma şansı yakalamaktadır. Sosyal medya ağları uzerinden yayınlanan klipler sayesinde takipçiler ile sanatçılar arasındaki bağlar güçlenmektedir. Çekimi yapılan video klipler televizyonda, internette ve sosyal medyada yayınlanır. Bunlardan en bilinenleri Youtube, Netd, MusicPlay vs.
Video Klip Seçenekleri

Akustik klip çekimi, Greenbox klip çekimi, Açık alan klip çekimi gibi seçenekler sunuyoruz.
Klip Bütçesi
İstediğiniz şarkının senaryosuna göre değişmektedir. Nasıl bir klip istediğinizi iyi anlamamız doğru fiyat verebilmemiz için çok önemlidir. Bize hayal ettiğiniz benzer video klip örnekleri göstermeniz ilk adım için yeterlidir.

Klip Çekimi için Sunduklarımız
 • Yönetmen
 • Görüntü Yönetmeni
 • Kameraman
 • Styling
 • Işık Ekibi
 • Set Ekibi
 • Sanat Yönetmeni
 • Kamera
 • Işık
 • Set Ekipmanları
 • Montaj
 • Color Correction


Aranje-Stüdyo Kayıt-Mix-Mastering-Klip Çekimi-Dijital Platformlar
Aranje-Stüdyo Kayıt-Mix-Mastering-Klip Çekimi-Dijital Platformlar
Aranje-Stüdyo Kayıt-Mix-Mastering-Klip Çekimi-Dijital Platformlar
Aranje-Stüdyo Kayıt-Mix-Mastering-Klip Çekimi-Dijital Platformlar
Aranje-Stüdyo Kayıt-Mix-Mastering-Klip Çekimi-Dijital Platformlar
Aranje-Stüdyo Kayıt-Mix-Mastering-Klip Çekimi-Dijital Platformlar
(EKONOMİK PAKET) KLİP ÖRNEĞİ
Aranje-Stüdyo Kayıt-Mix-Mastering-Klip Çekimi-Dijital Platformlar
(EKONOMİK PAKET) KLİP ÖRNEĞİ
Aranje-Stüdyo Kayıt-Mix-Mastering-Klip Çekimi-Dijital Platformlar
Reklam filmi, Şirket Tanıtım Filmi, Kurumsal Tanıtım Filmi, Okul Tanıtım Filmi, İnşaat Tanıtım Filmi, Otel Tanıtım Filmi, Hastane Tanıtım Filmi, İmaj Tanıtım Filmi, Mersin reklam filmi çekimi, Mersin şirket tanıtım filmi, Mersin kurumsal tanıtım filmi çekimi, mersin video prodüksiyon şirketleri, Mersinde video prodüksiyon, Mersinde reklam filmi prodüksiyonu, Mersinde kurumsal tanıtım prodüksiyonu, Hava çekimi, Drone, Drone çekimi, Mersin drone, Mersin Drone çekimi, Greenbox, Green Screen, Greenbox Keyleme, Yeşil Ekran Silme, Background Yerleştirme, Greenbox stüdyo, Kiralık greenbox stüdyo, Greenbox stüdyo kiralama, Mersin greenbox, Mersinde greenbox, Mersinde greenbox stüdyo, Greenbox mersin, Mesinde kiralık greenbox stüdyo, Mersin kiralık greenbox stüdyosu, Kiralık greenbox stüdyosu mersin, Mersinde çekim stüdyosu kiralama, mersinde video çekim stüdyosu, mersinde greenbox kiralama, mersinde kiralık greenbox stüdyosu, mersin de kiralık greenbox stüdyoları, Mersinde Youtuber videoları, Mersinde Eğitim videoları, Mersin profesyonel ürün hizmet tanıtım fotoğraf ve video çekimleri, Akustik klip çekimi mersin, Mersin akustik klip çekimi, Mersin video klip çekimi, Video klip çekimi mersin, Greenbox klip çekimi, Açık alan klip çekimi, Video klip çekimi, Müzik klibi çekimi mersin, Mersin müzik klibi çekimi, Mersinde rap klip prodüksiyonu, Mersinde sanatçı klip çekimi, Mersinde video klip çeken firmalar, Tarsus video prodüksiyon firmaları, Erdemli video prodüksiyon firmaları, Mezitli video prodüksiyon firmaları
ModeliteProdüksiyon
Palmiye Mh. 1205 Sk. Koluman Plaza,  Y.Şehir/ MERSİN
+9 0324 326 64 36 (Ofis) |  +9 0551 728 7620 (Mobil)
info@modelite.com.tr

2020 MODELITE TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

İçeriğe dön