PROVA STÜDYOSU - M O D E L I T E

Modelite
0 551 728 76 20
İçeriğe git

PROVA STÜDYOSU

Bireysel veya Grubunuzla çalışmalar yapabileceğiniz donanımda hazırladığımız Müzik Stüdyomuzda hem prova hem kayıt hemde video çekimleri yapabilirsiniz.

0 551 728 76 20

Mersin Prova Stüdyosu

Grubunuzla beraber çalışmalar yapabileceğiniz donanımla hazırladığımız Prova Stüdyomuzda çalışmalarınızı yaparken hem ses kaydı hemde video kaydı almamızı isteyebilirsiniz. Dilerseniz akıllı telefon/tablet/laptopunuzu ses sistemine bağlayabilirsiniz. Ücretsiz “Wireless” ile internete de bağlanabilirsiniz.

Piyano Provanız

Dijital Yamaha Piyanomuz ile bireysel provalar yapabilirsiniz. Çalışmalarınızın hem Ses hemde Video kaydını yapmamızı isteyebilirsiniz.

Davul Provanız

Tama Davul Setup ile çalışma tekrarlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz akıllı telefon/tablet/laptopunuzu ses sistemine bağlayabilirsiniz. Ücretsiz “Wireless” ile internete de bağlanabilirsiniz.

Gitar Provanız

Beraberinizde getireceğiniz Elektro/Akustik/Klasik Gitar/Bass Gitarınız veya Stüdyoda ki gitarlarımızdan birini ekipmanlarımıza bağlayarak çalışabilirsiniz. Ayrıca Ses sistemini açabilir vokal mikrofonlarımızı kullanabilirsiniz. Dilerseniz de akıllı telefon/tablet/laptopunuzu ses sistemine bağlayabilirsiniz. Ücretsiz “Wireless” ile internete de bağlanabilirsiniz.

MODELITE
Prova stüdyosu

Bize Ulaşmak ve  İçin
Telefon Numaramız
0 551 728 76 20
Ekipman Listemiz
  • Tama Akustik Davul
  • Yamaha Clavinova Dijital Piyano
  • 2 Adet Hartke 60 Watt 2 kanal Gitar Amfisi
  • 2 adet Ibanez Tone Blaster Extreme 4*12 320w Gitar kabini
  • Hartke HA2500 250 Watt Bas Amp
  • Hartke 210TP Transporter Bass Kabini (150 watt)
  • Ibanez E.Gitar
  • Wharfedale Kabin Hoporlörler
  • Behringer - Europower PMP6000 1600 Watt 20 Kanal Anfili Mikser
  • Shure SV-100 Dinamik Mikrofonlar

mersin prova studio, mersin prova stüdyo, mersin prova stüdyoları, mersinde prova stüdyosu, mersinde prova stüdyoları, mersin de prova stüdyoları, mersin de prova stüdyosu, mersin prova kayıt stüdyoları, mersin prova ve kayıt stüdyosu, mersinde prova ve kayıt, prova studio mersin, prova stüdyo mersin, prova stüdyosu mersin, prova stüdyoları mersin, tarsus prova studio, tarsus prova stüdyo, tarsus prova stüdyosu, tarsus prova stüdyoları, tarsus prova kayıt stüdyo, tarsus prova kayıt stüdyoları, tarsus da prova stüdyosu, tarsus ta prova stüdyosu, prova studio tarsus, prova stüdyo tarsus, prova stüdyosu tarsus, prova stüdyoları tarsus, prova kayıt stüdyoları tarsus, prova ve kayıt stüdyosu tarsus, erdemli stüdyo, erdemli prova stüdyosu, silifke prova stüdyosu, pozcu prova stüdyo, pozcu prova ve kayıt stüdyoları, mezitli prova kayıt stüdyosu, mersin davul, mersin davul stüdyosu, mersin drum, mersin davul çalışma odası, mersin davul stüdyoları, mersin davul prova, mersin müzik, mersinde müzik, mersin de müzik, mersin müzik mağazaları, mersin müzik mekanları, mersinde müzik mekanları, mersin eğlence mekanları, mersinde müzisyenler, Youtube ses kayıt ve prova stüdyosu, Youtube prova stüdyosu
ModeliteProdüksiyon
Palmiye Mh. 1205 Sk. Koluman Plaza,  Y.Şehir/ MERSİN
+9 0324 326 64 36 (Ofis) |  +9 0551 728 7620 (Mobil)
info@modelite.com.tr

2020 MODELITE TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

İçeriğe dön