ORKESTRA ÇALIŞMA ODASI - MODELITE

İçeriğe git

ORKESTRA ÇALIŞMA ODASI

MERSİN
PROVA STÜDYOSU
Bireysel Enstrüman Etütleri veya Müzik Grubunuzla çalışmalar yapabileceğiniz donanımda hazırladığımız Müzik Stüdyomuzda hem prova hem kayıt hemde video çekimleri yapabilirsiniz.
0 551 728 76 20

Mersin de Prova Stüdyomuz


Mersin de Müzik grubunuzla beraber çalışmalar yapabileceğiniz donanımla hazırladığımız Prova Stüdyomuzda çalışmalarınızı yaparken hem ses kaydı hemde video kaydı yapmamızı isteyebilirsiniz. Dilerseniz akıllı telefon/tablet/laptopunuzu ses sistemine bağlayabilirsiniz. Ücretsiz “Wireless” ile internete de bağlanabilirsiniz.

Mersin de Piyano Çalışma Stüdyomuz


Dijital Yamaha Piyanomuz ile bireysel provalar yapabilirsiniz. Çalışmalarınızın hem Ses hemde Video kaydını yapmamızı isteyebilirsiniz.

Mersin de Davul Çalışma Stüdyomuz


Tama Davul Setup ile çalışma tekrarlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz akıllı telefon/tablet/laptopunuzu ses sistemine bağlayabilirsiniz. Ücretsiz “Wireless” ile internete de bağlanabilirsiniz.

Mersin de Gitar Çalışmanızı Stüdyo Ortamında Yapmaya Ne dersiniz?


Beraberinizde getireceğiniz Elektro/Akustik/Klasik Gitar/Bass Gitarınız veya Stüdyoda ki gitarlarımızdan birini ekipmanlarımıza bağlayarak çalışabilirsiniz. Ayrıca Ses sistemini açabilir vokal mikrofonlarımızı kullanabilirsiniz. Dilerseniz de akıllı telefon/tablet/laptopunuzu ses sistemine bağlayabilirsiniz. Ücretsiz “Wireless” ile internete de bağlanabilirsiniz.

Ekipman Listemiz

-Tama Akustik Davul
-Yamaha Clavinova Dijital Piyano
-2 Adet Hartke 60 Watt 2 kanal Gitar Amfisi
-2 adet Ibanez Tone Blaster Extreme 4*12 320w Gitar kabini
-Hartke HA2500 250 Watt Bas Amp
-Hartke 210TP Transporter Bass Kabini (150 watt)
-Ibanez E.Gitar
-Wharfedale Kabin Hoporlörler
-Behringer - Europower PMP6000 1600 Watt 20 Kanal Anfili Mikser
-Shure SV-100 Dinamik Mikrofonlar

MODELITE
Prova/ Kayıt stüdyoları

Bize Ulaşmak ve Rezervasyon Yapmak İçin
Telefon Numaramız: 0 551 728 76 20

mersin prova studio, mersin prova stüdyo, mersin prova stüdyoları, mersinde prova stüdyosu, mersinde prova stüdyoları, mersin de prova stüdyoları, mersin de prova stüdyosu, mersin prova kayıt stüdyoları, mersin prova ve kayıt stüdyosu, mersinde prova ve kayıt, prova studio mersin, prova stüdyo mersin, prova stüdyosu mersin, prova stüdyoları mersin, tarsus prova studio, tarsus prova stüdyo, tarsus prova stüdyosu, tarsus prova stüdyoları, tarsus prova kayıt stüdyo, tarsus prova kayıt stüdyoları, tarsus da prova stüdyosu, tarsus ta prova stüdyosu, prova studio tarsus, prova stüdyo tarsus, prova stüdyosu tarsus, prova stüdyoları tarsus, prova kayıt stüdyoları tarsus, prova ve kayıt stüdyosu tarsus, erdemli stüdyo, erdemli prova stüdyosu, silifke prova stüdyosu, pozcu prova stüdyo, pozcu prova ve kayıt stüdyoları, mezitli prova kayıt stüdyosu, mersin davul, mersin davul stüdyosu, mersin drum, mersin davul çalışma odası, mersin davul stüdyoları, mersin davul prova, mersin gitar, mersin elektro gitar, mersin flüt, mersin piyano, mersin bağlama, mersin saz, mersin akustik gitar, mersin bas gitar, drum mersin, davul mersin, gitar mersin, akustik gitar mersin, klasik gitar mersin, elektro gitar mersin, piyano mersin, bağlama mersin, mersin gitar, mersinde gitar, mersin de gitar, gitar mersin, mersin elektro gitar, mersinde elektro gitar, mersin de elektro gitar, elektro gitar mersin, mersinde gitar satan yerler, mersin de gitar satan dükkanlar, mersinde gitar satan mağazalar, gitar satış mağazaları mersin, mersin müzik, mersinde müzik, mersin de müzik, mersin müzik mağazaları, mersinde müzik mağazaları, mersin de müzik mağazaları, mersin müzik mekanları, mersinde müzik mekanları, mersin de müzik mekanları, mersin eğlence mekanları, mersin de eğlence mekanları, mersinde müzisyenlerPalmiye Mh. 1205 Sokak, Koluman Plaza, D-Blok Yenişehir/MERSİN
TEL : +9 0324 326 64 36  MOBİL:+9 0551 728 76 20

2019 MODELITE TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
İçeriğe dön