NETD MÜZİK ŞARKI YAYINLAMA - M O D E L I T E

Modelite
0 551 728 76 20
İçeriğe git

Netd Müzik

Video Klip Yayını

Netd klip yayını

Video Klibinizi Netd Müzik' te Yayınlıyoruz

Netd, Türkiye’deki en büyük dağıtım şirketi olma özelliği ile şarkı ve klip denildiğinde müzik yayıncılığı konusunda en bilinen isimlerden biridir.
Modelite Müzik Yapım Şirketi olarak şarkılarınızın Video kliplerini Netd Youtube kanalında profesyonel bir şekilde yayınlama ve dağıtım hizmeti sunmaktayız. Ayrıca Projelerinizin üretim aşamasında da yanınızdayız. Şarkılarınız için aranje, stüdyo kayıtları, mix-mastering ve klip çekimi ihtiyaçlarınızın tamamı profesyonel detaylar ile hazırlanıyor. Platform olarak Netd Müzik Youtube kanalı üzerinden yayınlanacak olan yeni video klipleriniz aynı zamanda şarkı olarakta müzik dinleme servislerinin de tamamında yayınlanıyor. Şarkınız Youtube Music, Apple Music, Netd Müzik, Spotify, Muud, Deezer, Fizy ve Amazon Music aplikasyonları üzerinde de lisanslı bir biçimde yerini almış oluyor.

Netd Müzik Klip Yayını Başvurusu


Sen de Şarkını Türkiye ve Dünya ile paylaşmak istiyorsan bize e-mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsin.
Gsm:    0551 728 76 20
E-mail: info@modelite.com.tr

Şarkılarınızı Müzik Mağazalarına Dağıtıyoruz

Dünyada en popüler lisanslı müzik dinleme ve satın alma uygulamalarından iTunes, Apple Music, Spotify, Deezer, Youtube, Tik Tok, Google Music, Amazon, Nokia vb. gibi önemli uygulamaların yanında ülkemizde de çok kullanılan Türk Telekom Müzik, Fizy Müzik gibi digital platformlarda da sanatçılarımızı müzik severler ile buluşturuyoruz.

DİJİTAL MÜZİK PLATFORMLARI

SIKÇA SORULANLAR
1) Şarkımı hangi formatta hazırlamalıyım ?
-Şarkılarınızın 44.100 khz, 16bit wav formatında olması gerekmektedir.
2) Albüm görseli nasıl olmalı ?
-Albüm görselinin en az 3000 x 3000 px,  jpeg  olması yeterlidir.
3) Video Klibimi hangi formatta göndermeliyim?
-Video Klibiniz Mp-4 formatında olmalı
4) Video Klibim nerede yayınlanacak?
-Genel kriterlerimize uygun ise Youtube da netd Müzik kanalında yayına alınacaktır.
5) Muvafakatnameyi nasıl hazırlayacağım?
-Söz yazarı, Müzik sahibi, Aranjör ve İcracı(sanatçı) bilgilerini bize ulaştırdığınızda biz hazırlayıp size imza için size göndereceğiz.
6) Şarkım nerelerde olacak ?
-En bilinenleri iTunes, Spotify, Deezer, Ttnet Müzik, Amazon, Youtube, Fizy, olmak üzere dünyada toplam 240 ülkedeki dijital platformlarda.
7) Ne zaman yayımlanır ?
-Bir hafta içerisinde tüm servislerde yayına açılır.

netd, netd müzik, netd iletişim, netd müzik iletişim, netd klip yayınlatma, netd müzik yayınlama, netd müzik yayınlama ücreti, netd şarkı yayınlama ücreti, netd klip yayınlatma ücreti, netd müzikte şarkı yayınlatmak, netd müzik kanalında klip yayınlama, netd müzikte klip yayınlatma, netd youtube kanalında klip yayınlama, netd şarkı yayınlama, netd şarkı ve video yayınlama, netd klip yayınlama, netd müzik dağıtım, netd müzik servisi, netd dijital müzik servisi, netd müzik platformu, netd ile anlaşma, netd ile anlaşmalı müzik şirketleri, netd müzik para kazanma, netd müzik klip paylaşma, netd müzik yayıncılığı, netd müzik klip yayınlama Ücreti, netd müzik başvurusu, netd' ye nasıl şarkı verilir, netd de klip nasıl yayınlanır, netd müzik' te klip nasıl yayınlanır, netd müzikte şarkı yayınlatmak ne kadar, netd müziğe nasıl şarkı yüklenir, netd müzik klip yayınlama nasıl yapılır, şarkımı netd müzik'te nasıl yayınlatırım, netd single yayınlama, netd müzik ücretsiz klip yayını, netd müzik te ücretsiz klip yayınlama, Netd de ücretsiz klip yayınlama, Youtube Netd müzikte klip yayınlama, Youtube Netd müzikte şarkı yayınlama, Youtube Netd müzikte klip nasıl yayınlanır, dijitale şarkı göndermek, dijital müzik servisleri, dijital müzik platformları, dijital de şarkı yayınlamak, dijital müzik dağıtımı, müzik servisleri, ücretsiz müzik servisleri, dijitalde ücretsiz şarkı yayınlama, ücretsiz dijital müzik dağıtım, ücretsiz single yayınla, dijital müzik mağazaları, iTunes' da şarkı yayınlamak, spotify'da şarkı yayınlamak, Youtube Music, Apple Music, Spotify, Muud, Deezer, Fizy ve Amazon Music
ModeliteProdüksiyon
Palmiye Mh. 1205 Sk. Koluman Plaza,  Y.Şehir/ MERSİN
+9 0324 326 64 36 (Ofis) |  +9 0551 728 7620 (Mobil)
info@modelite.com.tr

2020 MODELITE TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

İçeriğe dön