Dijital Müzik Servisi - MODELITE

İçeriğe git

Dijital Müzik Servisi

DİJİTAL MÜZİK SERVİSİ
240 Ülke ve 24 Mağaza da yayın
Youtube MüzikPlay' da Video Klip yayını

DİJİTAL MÜZİK PLATFORMLARINDA ŞARKI VE VİDEO YAYINLAMAK

DİJİTAL MÜZİK SERVİSİ


ŞARKISI VE VİDEO KLİBİ HAZIR OLANLAR
-Plak Şirketimizden Resmi ( Official ) Single
-Tüm Dijital Müzik Platformlarına Dağıtım ve Satış
-Youtube MüzikPlay’ da Video Klip Yayını

AÇIKLAMA
"Yukarıda yazılı pakette vereceğimiz hizmetler karşılığında Şarkınızın dinlenme ve izlenmelerinden elde edilecek gelir paylaşımını aşağıdaki çizelgeden seçmeniz ve 1 defalık hizmet bedeli ödemeniz gerekmektedir."

DİJİTAL MÜZİK SERVİS ÜCRETİMİZ
GELİRİN TAMAMI
BİZİM OLURSA
GELİR ORTAKLIĞI
(%50 PAY)
GELİRİN TAMAMI SİZİN OLURSA
300 TL
500 TL750 TL
ŞARKINLA GELİR ELDE ETMEK İSTER MİSİN.?

DİJİTAL MÜZİK PLATFORMLARI

Elinde  Stüdyo kayıtları tamamlanmış en az bir şarkın varsa dijitalde şarkını yayınlayarak hemen kazanmaya başlayabilirsin. Veya Altyapı Müziğini hazırlattın ama Kayıt/Mix/Mastering için Profesyonel Satandartda Stüdyo arıyorsan bizimle iletişime geçerek stüdyo hizmetimizden indirimli olarak yararlanabilirsin. Şarkınızı 240 Farklı ülkede tüm dijital müzik mağazalarında  ( Apple Music, iTunes, Deezer, Spotify, Fizy, Muud, Amazon Music vb.) yayınlayalım satışa sunalım. Single Şarkını bize ilettiğin gibi 1 hafta içerisinde 24 mağaza 240 ülkeye gönderilmeye başlar. 1 hafta sonra servis yaptığımız tüm dijital müzik platformlarında yerini alır. Şarkın yayınlandıktan sonra gelir toplamaya başlar gelirler rapor halinde sunulur. Sen de Şarkını Türkiye ve Dünya ile paylaşmak istiyorsan bize e-mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsin.Gsm:    0551 728 76 20

E-mail: info@modelite.com.tr

  

SIKÇA SORULANLAR
1)Şarkımı hangi formatta hazırlamalıyım ?
Şarkılarınızın 44.100 khz, 16bit wav formatında olması gerekmektedir.
2)Albüm görseli nasıl olmalı ?
Albüm görselinin en az 3000 x 3000 px,  jpeg  olması yeterlidir.
3)Şarkım nerelerde olacak ?
En bilinenleri iTunes, Spotify, Deezer, Ttnet Müzik, Amazon, Youtube, Fizy, olmak üzere dünyada toplam 240 ülkedeki dijital platformlarda.
4)Ne zaman yayımlanır ?
Bir hafta içerisinde tüm servislerde yayına açılır.

ÖDEME ALMA KOLAYLIĞI
Şarkılarınızı Resmi (Official) olarak çıkarıp dijital platformlarda yayınlıyoruz. Şarkılarınızın dinlenme ve izlenme oranlarından elde edeceğiniz geliri Banka hesaplarınıza ödüyoruz.

0 551 728 76 20

BİZE ULAŞIN..

DİJİTAL MÜZİK DAĞITIMI

DİJİTAL MÜZİK SERVİSİ

dijital, dijital müzik, dijital müzik servisi, dijital müzik servisleri, dijital müzik platformları, dijital de müzik yayınlamak, dijital de single yayınlamak, dijital de şarkı yayınlamak, dijital platformlar, dijital platformlarda şarkı yayınlamak, dijital müzik dağıtımı, dijital de single dağıtımı, müzik servisleri, ücretsiz müzik servisleri, ücretsiz müzik yayınlamak, dijitalde ücretsiz şarkı yayınla, ücretsiz dijital müzik dağıtım, ücretsiz single yayınla, dijital müzik rafları, dijital müzik mağazaları, dijital müzik satışı, dijital de ücretsiz single yayını, iTunes’ da single yayınlama, iTunes' da şarkı yayınlamak, itunes' a şarkı vermek, spotify'da şarkı yayınlamak, spotify single yayınlamak, spotify'da müzik yayınlama, spotify'a ücretsiz şarkı vermek, Ücretsiz dijital müzik dağıtımPalmiye Mh. 1205 Sokak, Koluman Plaza, D-Blok Yenişehir/MERSİN
TEL : +9 0324 326 64 36  MOBİL:+9 0551 728 76 20

2019 MODELITE TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
İçeriğe dön